![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/hqdefault.jpg)
Сьогодні питання української самоідентичності стоїть як ніколи гостро. Українці об’єднуються, демонструючи свій патріотизм та активно концентруючи всю увагу на своїй культурі, мові та історії. Про це учні 11-А класу під керівництвом вчителя Оксани Бопко створили патріотичне відео “Love Ukraine!”
Україна — прекрасна країна зі славетним минулим; на жаль, сумним сьогоденням. Утім сповнена віри та незламності на шляху до перемоги!