З метою забезпечення прозорості, відкритості та демократичності прийняття і виконання управлінських рішень, оцінки діяльності директора закладу освіти, перед педагогічним колективом, батьківським комітетом, радою навчального закладу і громадськістю, 31 травня 2023 року звітувала про підсумки роботи за 2022-2023 навчальний рік директор СШ №4 Вікторія Мишак.
Виступили голова батьківської ради школи Немйо Оксана, мама учня 7 – А класу Братюк Віра.
За результатами звіту, шляхом таємного голосування, присутні оцінили «задовільно» роботу директора школи за 2022-2023 навчальний рік.
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_12-26-51-547-768x1024.jpg)
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_12-25-48-362-768x1024.jpg)
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_12-27-45-007-1024x768.jpg)
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_12-28-27-374-1024x768.jpg)
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_12-29-32-563-768x1024.jpg)
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_12-30-04-131-1024x917.jpg)
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_12-30-56-369-768x1024.jpg)
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_12-31-36-722-1024x768.jpg)
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/зображення_viber_2023-06-02_12-25-28-543-768x1024.jpg)
Ознайомитися із звітом можна тут!