Учнівське самоврядування в школі є педагогічно доцільним способом організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний виховний вплив на учнів шляхом їх залучення до усвідомленої і систематичної участі у вирішенні важливих питань життя школи та класів. У нашому освітньому закладу успішно функціонують Центри учнівського самоврядування :
-центр преси та інформації
-центр культури та відпочинку
-центр навчання та творчості
-центр спорту
13 вересня пройшли загальні збори учнівського самоврядування. Під час засідання було обрано президента школи-Піхлер Анастасію ученицю 10-А класу, шляхом таємного голосування. Бажаємо призиденту школи та новоствореному парламенту вносити новизну у шкільне життя.
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-14_23-20-14-2-1024x577.jpg)
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-14_23-20-14-1024x577.jpg)
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-14_23-20-26-577x1024.jpg)
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-14_23-20-36-577x1024.jpg)
![](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-14_23-21-07-577x1024.jpg)
![Президент школи-Піхлер Анастасія учениця 10-А класу,](https://szosh4.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-09-14_23-21-26-577x1024.jpg)